Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dlouhé Rzy - leden 2008

31. 12. 2008

.:DLOUHÉ RZY 4.-.6.1.2008:.

 

JAK JSEM SE O VÝLETU DOZVĚDĚL - Už ve středu (2.1.) jsem poznal že se něco děje. Byl jsem venku ještě s Luckou a s Haninou. Ostatně tak jako každou procházku „čmuchám a nevnímám co se děje“ =). Najednou slyším jak Lucka vykřikla: „to si děláš srandu mi jedem taky do ňákejch Rzů do Orlických hor“. Tak najednou jsme běželi domů a tam mě Nikča nechala a někam odběhla s Luckou za chvíli už byla zpátky =). A na něco se furt ptala páníčka.

 

PÁTEK 4.1.2008 - Potom v pátek (4.1.) neustále něco hledala někam chodila a furt něco sháněla, také jsme byli ve zwerimexu a koupili jsme žrádlo a pamlsky a také bonbonky pro psy :-) moc sem se divil. Potom najednou Nikča zas někam odběhla a vrátila se představte si s cestovní taškou !!! Tak mi zabalila žrádlo, pelíšek, stopovačku, postroj, pamlsky, atd…. Děsil sem se ptz sem nevěděl jestli jedu s páníkama nebo jestli mě někam „šoupnou“. Nakonec večer jsme vjeli =)). A já jel taky !!! Po půl hodině jsem se podíval z auta z okna a venku byl sníh =). Po chvilce jsme dojeli na místo do nějakých Dlouhých Rzů. Bylo to tam moc super byl tam sníh a také naše kamarádky Lucka a Hanina. Ještě ten večer co jsme přijeli tak se Nikča s Luckou domluvili a šli jsme ven běhat na louku – tam sem honil Haninu (asi jako každou naší společnou procházku) ona přede mnou pořád zdrhala s klackem :-) a bylo to super všude samý hordy a kupy sněhu.

 

SOBOTA 5.1.2008 - Druhý den jsme ráno vzali věci a někam jeli. Po chvilce jsme dojeli na kopec (na sjezdovku) jak sem se dozvěděl tak páníci šli lyžovat ALE naštěstí páník nelyžuje tak chodil dole semnou. Moc se mi tam líbilo pěkně sem řádil ve sněhu…..no prostě líp sem si dny kdy páníci byli doma užít nemohl. Asi po dvou hodinách už jsme jeli zpátky na chatu. Tam páníci se šli naobědvat a potom jsme odpoledne ještě jednou někam jeli. A sice na tu sjezdovku kde jsme byli dopoledne =)) Tak jsem znovu pěkně řádil. Večer jsme přijeli z5 na chatu. Páníci šli na večeři a já zůstal v chatě :-(. No ale po chvíli přiběhla Nikča a Lucka ale bohužel holky vzali jen ňáký hry a odešli. Potom přišli večer i s Haninou a šli ven představte si to beze mě a byli tam přes hodinu !!! Prý by mě panička musela furt hlídat a ještě bych se někde začmuchal (njn tj pravda bylo tam toho tolik k čemu by se dalo čmuchat a taky tam běhali kočky !!!).

 

NEDĚLE 6.1.2008 - V neděli třetí (poslední) den jsem se těšil jestli zas pudem na sjezdovku ale ne ráno přišla Lůca s Haninou (byly tak domluvený s Nikčou) že prý pudem na pořádně dlouhou procházku holky nás vedly na vodítku a později nás pustili a honili jsme se po louce (zasněžený ;)) pak jsme šli kolem výběhu. Byli tam ňáký velký chlupatý příšery xD (ovce a kozy =)) Tak jsme je tam s Haninou chvíli „pozorovali“ a pak jsme šli dál k ňákýmu koupálku – to bylo samozřejmě vypuštěný xD a byl v něm sníh tak se tam holky klouzali a my běhali =). Potom jsme šli nahoru k chatě a Lůca s Haninou už šli dovnitř a my se ještě šli projít na louku a ještě na jednu louku a pak lesem z5 do chatičky ;). Pak se páníci šli naobědvat a pak jsme zabalili věci a šli znovu do vypuštěného koupálka ;)) A potom jsme nastoupili do auta a jeli domů =) moc jsem se domů těšil. Potom se páníci domlouvali a prý tam zas někdy pojedeme =)) už se móóc těším  a jak jsem řádil ?

 

Fotky ZDE

 

– TOTO MÍSTO DOPORUČUJI VŠEM CO MAJÍ PSA – BĚHACÍHO A ČMUCHACÍHO BLÁZNA !!! :-)