Jdi na obsah Jdi na menu
 


Suchá Rudná - červenec 2008

31. 12. 2008

.:JESENÍKY - SUCHÁ RUDNÁ 2008:.

 

V červenci jsme byli na dovolené v Jeseníkách v chatce v Suché Rudné.

 

Sobota 12.7.2008:

Kolem 16:30 jsme přijeli, vybalili, ubytovali se a šli do restaurace. Potom byla večeře. Po večeři jsme hráli hry a karty. Pak večerní venčení po areálu.

 

Neděle 13.7.2008:

Ranní procházka do lesa nad chatkami. Dnes byl v plánu výlet do Karlovy Studánky. Vyšli jsme kolem 10-té, šli jsme pěšky až do Karlovy Studánky (cca 7km). Trošku jsme se tam prošli a odpočali si. Pak jsme šli pěšky zpátky. Do chatky jsme přišli po 16-té hodině:). Šli jsme hrát tenis (mimochodem Charlie hrál taky a šlo mu to - krásně se motal a chytal míčky:D) Celý večer průběžně pršelo. Večerní venčení kolem chatek v dešti ...

 

Pondělí 14.7.2008:

Ranní procházka do lesíka nad chatkami (zase). Kolem 10°° jsme odjeli do Olomouce do ZOO. Páni takových zvířátek, Charlisovi se tam líbilo, přes sklo plašil opičky, lítal kolem voliéry s ptáky, hypnotizoval klokany a divil se že žirafy mají tak dlouhý krk. Pak jsme šli k pávům - jeden se promenádoval po chodníku (asi nemusím říkat co se stane když před loveckým psem projde páv :)), pak jsme šli k východu a jeli domů. K chatce jsme přijeli v 17:03 a šli jsme si zahrát tennis. Večerní procházka po areálu a antukových hřištích se stala tradicí.

 

Úterý 15.7.2008:

Opět ranní procházka do lesíka nad chatkami. Dnes jsme hráli dopoledne tenis a potom jeli do Lázní Jeseník tak jsme trošku protáhli tlapky a pak jsme jeli navštívit jeskyně Na Pomezí (tam ale psíci nesmí - no co stejně tam je zima xD). A nakonec jsme jeli navštívit Mechové jezírko - no to vám je podfuk lidi, je to obyčejnej rybník a plavou v něm kačeny (to se Charlisovi moc líbilo, nic nechybělo a plaval tam s nima xD). V 16:58 jsme přijeli k chatce a šli protáhnout packy na antuku (zahrát si tenis). Po večeři jsme hráli různé hry, pak následovala klasická večerní procházka kolem chatek a k antuce...

 

Středa 16.7.2008:

Vstávačka v 7:30 ranní procházka do lesíka (kam jinam že ?). Snídaně, odjezd směr Karlova Studánka. Jeli jsme autíčkem do Karlovy Studánky, z té jsme šli údolím Bílé Opavy(asi 4km) tam vám jsou žebříčky a lávky a já se už připravovala kde všude budu muset nosit psa jelikož se bude bát. Ale ono nic, on se nebál a všechno odťapkat po svých tlapkách, no pravda jednou jsem mu musela trošku píchnout (na žebříčku téměř kolmo se zemí).  Pak jsme šli na Praděd (až úplně nahoru) a potom na rozhlednu (73m vysoká) byli vidět i Vysoké Tatry :). Pak jsme sbíhali na Ovčárnu a udtud busem dolů. A pak jsme jeli autíčkem domů. Přijeli jsme v 17:36 :). Pak večeře, tenis, hry a venčeníčko na antuce a u chatek:)

 

Čtvrtek 17.7.2008:

7:31 venčeníčko v lese (tentokrát s mamkou). Snídaně, tenis, hry. Kolem 13-té jsme odjeli do Bruntálu. Tam jsme se prošli a šli na pizzu. V 16 hod. Odjezd domů. Hráli jsme tenis a byli jsme v posilovně. Večeře, hry, tenis a večerní venčení na antuce. 23:00 usínáme.

 

Pátek 18.7.2008:

Ranní venčeníčko do lesíku (chich už zase). Snídaně, tenis :D. V 11 jsme jeli do Petříkova na bobovou dráhu. Kolem 13 hod. přesun do Ramzové na horské minikáry. 14:00 odjezd domů, hráli jsme tenis a různé stolní hry. Pak si Charlis hrál s jední RU kavalírkem. Potom byla večeře, kulečník, tenis. A v 21 hod. poslední večerní venčení na antuce... 23:15 spánek.

 

Sobota 19.7.2008

Vstávačka v 7:00 lehce jsme zabalili a šli na poslední ranní procházku do lesíka :(. Pak jsme odťápli na snídani. A šli do chatky dobalit. V 9:15 (?) jsme odjížděli .....

 

Fotky ZDE